SERAMİK KAPLAMA

SERAMİK KAPLAMA

SERAMİK KAPLAMA

Seramik Boya Kaplama Ve Koruma

Seramik boya koruyucuları, uzun ömürlü ve estetik bir sondaj aleti için tasarlanmıştır, bir araca ek olarak uzun bir onur sürecidir. Seramik boya koruması sayesinde aracınız, aynı parlaklık ve boya özelliklerini yıllarca korur. Otomobillerde vernik tabakasına seramik boya uygulanır. Lake katmanı 1, 3 mikron yanma işleminin adıdır. Seramik kaplama, üzerine uygulandığı taban ile kovalent bir bağ oluşturur. Seramik yüzeyin maksimum sertliğine seramik boya koruma desteği ile 72 saat sonra ulaşılır. Vücuda uygulanan boya ve kaplama sayesinde otomobiller için birçok avantaj vardır.

Günlük yaşamda, boyalara veya kapaklara zarar vermenin birçok yolu vardır. Örneğin, kuş dışkısı, kireç katranı oluşumu veya oksidasyon bu sorun üzerinde olumsuz etkiye sahiptir. Asit yağmuru da vücut üzerinde olumsuz etkiye sahiptir. Ek olarak, ultraviyole ışınları ya da böcekler bu problemi olumsuz yönde etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Demir veya çevresel kirleticiler de olumsuz faktörler arasındadır. Seramik boyası ve seramik boya koruma özelliğinin birçok avantajı vardır. Arabayı kılcal kalıplardan korur ve temizlik ürünlerini kullanırken % 90’a kadar koruma sağlar.

Seramik Kaplamanın Özellikleri Nelerdir?

Seramik kaplama, alaşım ve araba boyalarına zamanla zarar gelmesini önlemek için tasarlanmış bir üründür. Yüzeydeki en derin gözenek noktalarına seramik kaplama nüfuz eder. Otomobilin yüzeyinin sabit bir katmanı olarak, katran ve kuş dışkıları gibi faktörlerden kaynaklanan aşınma, renk solması, oksidasyon ve yüzey hasarlarını önler. Seramik kaplama uygulandıktan sonra daha fazla uygulama ve bakım gerekli değildir.

İstisnai mukavemet ve parlaklığa sahip seramik reçinelerden yapılmış koruyucu kalkan otomobilin yüzeyine güvenli bir şekilde yerleştirilebilir ve neredeyse basit bir koruyucu boya malzemesi gibi. Bu sektördeki kullanıcılar için büyük bir avantaj olan bu özellik, reçine taşıyıcı sistemler olan uçucu maddelerin ustaca yerleştirilmesinden, değerli ve erişilemeyen solvent türlerinden kaynaklanmaktadır. Seramik kaplama setleri iki bileşenli ve bir bileşenlidir. Ustanın önerisine göre seramik boya koruma uygulanır.

Seramik Kaplama Ve Araba Koruma Sistemi

Arabanıza seramik bir kaplama uygulamaya karar verdiğinizde, kalifiye, sertifikalı, profesyonel bir servise başvurmanız önerilir. Otomobil boyasının durumuna, seçtiğiniz boyuta ve paketlemeye bağlı olarak, uygulama 1 ila 5 gün sürer.

Tipik olarak, seramik kaplama her araç için bir tüp sıvı yeterlidir. Kullanmadan önce yüzey temizlenir. Yüzeydeki çizikler giderildi. Aracın kurumasına izin verilir ve ertesi gün seramik kaplama başlar. Mikro fiber veya arabayı çizmeyen daha yumuşak bir kumaş kullanarak, tek kullanımlık tüplerdeki sıvı kumaşa uygulanır ve tam olarak araba gövdesine uygulanır. Seçilen seramik kaplama paketine bağlı olarak, 2, 3 veya 4 kat uygulanır.

seramik kaplama, seramik kaplama fiyatları, ankara şaşmaz seramik kaplama yapan firmalar, araç seramik kaplama, oto tuning
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)