PASTA CİLA

PASTA CİLA

PASTA CİLA

Pasta Cila Boya Koruma

Her şeyden önce, pasta ve parlatma işlemi hakkında konuşalım. Bir pasta yapmak, aracın boyasının pürüzlülüğünü ortadan kaldırmak ve parlatmak anlamına gelir. Parlatma aynı zamanda adından da anlaşılacağı üzere cila gibi parlama etkisi yapar. Ve bu işlemi pasta cila boya koruma hizmeti ile alabilirsiniz. Uygulamalı olarak pasta cila nasıl yapılır?

Pasta Boyası Ne Yapar?

Yapıştırma işlemi en kaba taşlamaya benzer. Bu, boya kalınlığını diğer yüzeylerle aynı seviyeye getirerek bir araçta çiziklerin ve boya kusurlarının giderilmesi işlemidir. Yapıştırma işlemi, boyanın yüzeyinden az miktarda bir kaplama gerektirir. Bu nedenle bilinçsiz ve iş yerinde deneyimsiz kişiler yapılmamalıdır. Pastalar pasta cila boya koruma bünyesinde iki bölüme ayrılmıştır.

Dolgu genellikle ucuz markalarda ve ürünlerinde bulunur. Bu dolgu aracı, pasta yapıldığı anda son derece parlak ve güzel gösterir. Bununla birlikte, birkaç yıkamadan sonra, bu dolgu maddesi (özellikle zayıf yıkama koşullarında) derhal temizlenir ve araçtaki tüm çizikler onarılır. Testin doldurulması ile ve doldurmadan kullanılması sihirbazın takdirindedir. Çünkü, boyanın yüzeyi daha ince ise ve macunun üretimi sırasında tabanın sökülme tehlikesi varsa, dolgu maddesi ile macun yapılması gerekir ve yüksek kalitede pasta cila boya koruma ile uygulanması gerekir. Peki pasta cila boya koruma faydaları nelerdir? Peki pasta cila nasıl yapılır?

Bir Pasta Nasıl Yapılır?

Öncelikle, şekerleme ürünlerinin kullanımının her markanın, modelin ve aracın boyasına bağlı olarak değiştiğini belirtmek isterim. Pastanın bu şekilde yapıldığını söylemek yanlış olur, ve size üniforma bir şey söylüyorum. Her aracın boya yapısı ve sertlik seviyesi değişir. Böylece, pasta hazırlama işlemini yapacak olan usta duruma bağlı olarak kullanılacak pasta kombinasyonunu belirleyecektir. Pastayı hazırlamadan önce, demir tozu ve kili temizlemek, ayrıca araba gövdesini pasta için hazırlamak gerekir. Bu işlem kombinasyonu ile pasta cila boya koruma faydaları daha iyi anlaşılabilir. Farkları ile pasta cila nasıl yapılır?

Boya Koruma Ve Parlatma Arasındaki Farklar

Uygulama adımları ve sundukları hizmetler ile aynı konumda değillerdir. Her iki uygulamayı kullanırken endişelenmeden aracınızı monte edebilirsiniz. Ancak, araç ihtiyaçlarınızın önceliğine dikkat etmelisiniz. Arabanızda çizik varsa, hamuru cilalamak en iyisidir.

Cila ve parlama ayrı işlemlerdir, ancak işlem birlikte biter. Yapıştırma işlemi olan bir arabada küçük çizikler veya deformasyon durumunda sıvı taşlama işleminin bir uygulamasıdır. Bu işlem aracınızın pürüzsüz görünmesini sağlar. Parlatma işleminin ikinci aşaması, aracınızın zaman içinde geçirdiği tüm olaylara karşı parlatma, parlatma ve korumadır. Yapısından dolayı, ince bir tabaka ile parlatma işlemi 3-4 ay sürmektedir. Tam etki görmek ve pasta cila boya koruma faydaları üzerinde çalışabilmek için her ikisini de yaptırabilirsiniz.

PASTA CİLA,, pasta cila ankara, pasta cila ankara şaşmaz, şaşmaz pasta cila, pasta cila boya koruma, araç Pasta cila, araç boya koruma, oto pasta cila şaşmaz
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)