ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

Araç Kaplama Folyosu Nedir?

Otomobil kaplaması uygulaması son derece kolay ve kullanışlıdır. Kaplama işlemi, çizilmeyi önleyen bir sistem kullanılarak gerçekleştirilir. Bu araç kaplama sıklıkla tercih edilir çünkü kolayca çıkarılabilir. Kısa vadede bir dizi reklam, kapak gibi promosyonlar etkili olacaktır. Çok çeşitli konseptler için uygundur. Hayal gücüne bağlı olarak, farklı işlemler araç kaplama folyosu ile yapılabilir.

Hassas alanlar için koruyucu filmler kullanılır. Gün boyunca netlik sağlamak için, ambulanslar, polis arabaları ve itfaiye birimleri gibi araçlar için özel flüoresan lambalar kullanılır. Bu ilginç ve gerekli bir özelliktir – ağır hava şartlarına dayanıklı olması araç kaplama için en bilinen özelliktir.

Ultra Parlak Siyah Ekran Koruyucu

Dış etkenlere sahip 150 mikron kalınlığında ve poliüretan araç kaplama folyosu yapısı; Reçine, kuş dışkısı, kıl, taş darbelerini korur. Aracınızın rengini ultra parlak siyah olarak değiştirir. Güneş ısısı veya sıcak su yardımıyla kılcal çizikler yok etme yeteneğine sahiptir. Boyanmamış parçalar orijinal boyaya zarar vermeden araç kaplama kolayca çıkarılabilir.

Aracınız İçin Bireysel Bir Tasarım Nasıl Yapılır?

Bize arabanızın fotoğrafını göndermeniz veya mağazamıza gelmeniz gerekiyor. En sevdiğiniz modeli veya tasarımımızı grafik tasarımcınıza tanıtın. Baskı işlemine ek olarak, aracınız ayırma işlemi için seçtiğiniz renklerle renkli folyo ile işlenir. Kolayca araç kaplama ankara ilinde uzmanlar tarafından yapılabilir.

Folyo Çıkarıldığında Boyaya Zarar Verir Mi?

Aracınızın orijinal boyalı parçaları hiçbir şekilde folyoya zarar vermez. Boyalı parçaların sökülmesini ve filmin diğer malzemelerle kaplanmış araçlardan çıkarılmasını garanti etmezler. Boyalı ve onarılmış parçalar, kaplamadan önce tanımlanır ve raporlanır. Araç kaplaması, araçların rengini değiştirmek için şeffaf bir filmle koruma veya renkli film ile kaplama işlemidir. Bu işlem aracınızın orijinal boyasına zarar vermez ve onu korur. Tabi ki araç kaplama ankara ustaları gibi uzman ellerde yapılması önerilir.

Araç Kaplama Folyosunun Avantajları

Otomobilin kaplanması, araç kaplama folyosu ile daha ekonomiktir. Bu aşamada, en makul çözüm arabanın üzerini örtmektir. Çünkü profesyonel düzeyde kullanılan bu hizmet, 5-10 saatlik çalışmadan sonra kullanılan ürünün ve kalifiye araç kaplama ankara ustaları işçiliğin kalitesine tekabül ettiği zaman gelecek dönemde restore edilebilir.

araç kaplama, araç kaplama ankara, araç kaplama folyosu, araç kaplama yapan yerler, komple araç kaplama fiyatları, oto modifiye, oto modifiye ankara, oto tuning, profesyonel araç kaplama
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)