KAPUT KORUMA

KAPUT KORUMA

KAPUT KORUMA

Kaput Koruma Nasıl Yapılır?

Kaputu korumak, marka veya modelden bağımsız olarak, yoldaki sorunlara zarar vermemek için araçlarınıza uygulayabileceğiniz en mantıklı ve önemli yöntemlerden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, kaput koruma filmi, taş, kum ve taş yongaları gibi faktörlere karşı korumak için tamponlara, çamurluklara ve yan eteklere uygulanan koruyucu bir filmdir. Şeffaf bir yapıya sahip olmayan ve arabanızın rengini asla değiştirmeyen bu filmlerin amacı sadece koruma amaçlıdır.

Aracınızı olumsuz hava koşullarından ve güneşin zararlı etkilerinden koruyan, öfkeyle kötü yollarda ve sürüş arabalarında koruyan, işlem sırasında boyaya ve arkınızın orijinaline zarar vermeyen, aynı zamanda kolayca işlev alabilen kaput koruma filmi herhangi bir zamanda kaldırılma özelliğine de sahiptir. Malzeme olarak bakıldığı zaman ön kaput koruma plastik olarak da kullanılabilir.

Kaput İçin Koruyucu Bir Film Seçmek

Aracınıza kaput koruma filmi seçerken, film malzemesinin yapısı çok önemlidir. Poliüretan esaslı bir başlık koruyucu filmi olması durumunda, başlık koruyucu filmi seçerken, otomobil boyasının çevrenin çiziklerine ve aşındırıcılarına maruz kalmaması da mümkün olduğunca taş çarpmasına engel olur. Yeni nesli başarıyla lamine eden kaput koruyucularının, sararma ve dökülmeden ultra şeffaf parlaklığı ve ön kaput koruma plastik özelliği sayesinde on yıl boyunca araç yüzeylerinde özelliklerini koruyabildikleri ve daha da ileri teknolojilerin ısıtıldığında yüzeylerindeki çizikleri onarabildiği bir gerçektir.

Poliüretan bazlı bir başlık koruyucuya karşı daha ekonomik bir alternatif sunan ön kaput koruma plastik bazlı başlıklar, araba boyasını çiziklerden ve aşındırıcı maddelerden ideal bir şekilde koruyabilir, ancak taşların çarpması durumunda aynı yüksek performansı sağlayamaz. Öte yandan, kaput koruma filmi ultra-şeffaf yapıları, 100 ila 150 mikron kalınlığında, boyaya zarar vermeden ayrılabilir özellikleri ve poliüretan bazlı kaput koruma filmlerinin uygun bir fiyatla tam olarak uygulanması için tasarlanmıştır.

PVC’yi seçtiyseniz, kullanılan filmin reklamlarda / tabelalarda kullanılan 30-50 mikron şeffaf laminasyon filmi olmadığından ve otomobil için gerçek bir koruyucu film olarak mevcut olduğundan emin olmalısınız. Bu amaç için kullanılacak teknik verileri ve kaput koruma filmi paketleme kutusunu incelemek isteyebilirsiniz.

kaput koruma, kaput koruma filmi ankara, şeffaf boya koruma filmi, kaput koruma filmi fiyatı, tuning, araç kaput koruma
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)