BOYA KORUMA

BOYA KORUMA

BOYA KORUMA

Boya Koruma Ve Bakım Hizmetleri Ankara

Araçlara seramik bir ürün uygulamak için arabanın yüzeyinin temizlenmesi gerekir. Bu amaçla, eski arabalar önce boyanır, sonra seramik boya koruma ile desteklenir. Seramik boya koruma ürünlerinin karakteristik bir özelliği su geçirmez özelliğidir. Tüm seramik boyalar, belirli bir su itici ürün seviyesinde olmasa da, bu işlevin kalitesi ne kadar uzun süre korunduğu ile orantılıdır. Laboratuvarda yapılan yıkama testlerinde cam ve boyalı yüzeylere araç boya koruma uygulamasının ortalama 110 ° olduğu ve bu açıyı piyasadaki alternatiflerden 10 kat daha uzun tuttuğu belirtilmektedir.

Parlak Ve Canlı Bir Görünüm

Seramik boya koruması, boyalı yüzeyi güneşin ultraviyole ışınlarından korur. Böylece otomobilin boyası uzun süre canlılık ve parlaklık sağlar. Yaşlanma testleri sırasında, boyanın renginin ve seramik kaplamalı arabanın parlaklığının 2,5 yıl sonra bile değişmeden kaldığı tespit edilmiştir. Bu açıdan bakıldığı zaman boya koruma, otomobilin görünümünü şoklara, çizilmelere, kimyasal maddelere ve 500 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanıklı hale getirir. Testler sırasında, sertleştirilmiş seramik kaplamanın uygulanmasının 9H sertlikte olduğu tespit edilmiştir.

Seramik boya koruma kir, toz, katran gibi her türlü olumsuz dış etkenden yüzeyi korur. Bu, kirlerin yüzeye yapışmasını önler, böylece araba yıkama ihtiyacını ve yıkama sırasında kullanılan su ve kimyasalların miktarını azaltır. Destek almak için ankara boya koruma ve bakım ustaları ile anlaşabilirsiniz.

Boya Koruma Uygulamasında Nelere İhtiyaç Vardır Ve Neler Yapılamaz?

1- Boya uygulamasından önce aracınızın yüzeyi temiz, kuru ve soğuk olmalıdır. Kirli bir yüzeye koruyucu bir boya uygulamak mantıklı değildir. Eğer yüzey sıcaksa, yüzeydeki kimyasalları kurutur, yüzeyi boyar ve ürünü yüzeyden temizler. En son teknolojiyle, Ultimate Wax (Ultimate ve Ultimate Sıvı Wax Pasta Balmumu) ürün koruma boyamız güneş altında uygulanabilse de, ürünleri hala gölgede ve soğuk yüzeylerde uygulamanızı öneririz.

2- Boya koruma performansını ve bakım kabiliyetini arttırmak için düzenli aralıklarla hızlı püskürtme mumu veya cila uygulayın. Aynı zamanda cilalı şampuanlar boya korumanın etkinliğini sağlayan diğer bir faktördür. Aracınızı pH nötr şampuanları ve boya koruması ile ankara boya koruma ve bakım desteği sayesinde yıkatabilirsiniz. Uygulanan vernik veya boya korumasının yüzeyde kurumasına izin vermeyin.

3- Aracınız araç boya koruma maddesi ile yakın zamanda boyanmışsa, parlatmak için vernik uygulayabilirsiniz. Yeni boyanmış arabalara en az 60-90 gün boya uygulamayın. Boyanın tamamen sertleşmesine izin vermelisiniz.

4- Boya uygularken, tamamen kürlendikten sonra ürünü silin. Sertleşmeden tamamen silinen bir boya ve vernik yeterli parlaklık vermeyecek ve yakında bu parlaklığı kaybedecektir.

5- Düzenli aralıklarla aracınıza balmumu sürün. İşlemi profesyonel çizgide yaptırmak isterseniz ankara boya koruma ve bakım ustalarına güvenebilirsiniz. Uygulanan balmumu, dış etkenlere bağlı olarak ortalama 1 ay ila 3 ay arasında etkilidir. Kullanmakta olduğunuz ürüne bağlı olarak düzenli aralıklarla balmumu kullanmanızı öneririz. Bazen araç boya koruma ile koruyucu maddeyi yüzeyden silmek zordur.

boya koruma, boya koruma ankara, boya koruma pasta cila, pasta cila boya koruma fiyatı, boya koruma cila fiyat, oto boya koruma, boya koruma şaşmaz, ankara oto boya koruma hizmetleri,
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)