Airbag Ekspertiz

AİRBAG EKSPERTİZ

Oto Test Ve Ekspertiz Merkezi

Airbag Nedir ?

Airbag araçlarda çarpışma esnasında ani bir şekilde hız kaybına uğrar ve elektronik sensörler hız değişimini farkederek içerisinde bulunan gaz veya hava ile şişerler, emniyet kemeriyle birlikte yolcunun güvenliğini sağlar. Hava yastıkları saniyenin 1/10’undan kısa bir sürede açılır ve kazadan yaklaşık 30 milisaniye de hava yastıkları tamamen şişmiş olur. Airbagler kaza sonrası içerisinde bulunan gazı küçük delikler sayesinde boşaltır.

Bu denli önemli olan bu airbagler belli bir zaman aşımından sonra hava yastıklarında yırtılma ve zamansız açılma gibi sorunlar meydana gelir. Araç alım satımında Airbag‘ in çalışmaması durumu ve değişmiş olma durumu kontrol edilmelidir.

Otostop Computest Ankara Şaşmaz Airbag Ekspertiz

Türkiye’nin hemen her yerinde airbag testi ve oto uzman incelemesi hizmetleri veriyoruz. Ankara merkezli uzman incelemesi Otostop Oto Test Merkezi en fazla talep gören test merkezidir.

Oto ekspertiz sayesinde her türlü araç kaza, vurma gibi durumlarını öğrenebilir alım ya da satımını kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca sadece merkezde değil tüm Ankara ve bölgesine hizmet sunuyoruz. Otostop Ekspertiz ile her zaman hizmetlerinden kolayca faydalanabilir, ikinci el araçlarınızı doğru fiyatlardan ekspertiz hizmeti alarak satarsınız.

ankara ekspertiz, ankara şaşmaz oto ekspertiz, computest ankara, airbag ekspertiz merkezi, airbag, airbag ekspetiz, airbag kontrolü, ankara airbag kontrolü, airbag testi,
whatsapp2018.png (8 KB)
tel2018.png (8 KB)